Професійний ремонт газових, електричних та індукційних плит у Львові

Можливо, зберігається їжа й у холодильнику, однак готується вона на плиті. Без такої техніки і дім не дім, і кухня зовсім навіть і не кухня. Ароматна картопелька, яєчня, котра ще шкварчить, насичений борщ – усе це можливо тільки завдяки справній побутовій техніці. При цьому плита експлуатується в дуже насиченому режимі. Розігріти, зварити, підсмажити – іноді конфорки не вимикаються протягом всього дня. Не дивно, що така техніка може вийти з ладу. Втім, спішити переходити на сироїдіння не варто, досить замовити ремонт газових, електричних та індукційних плит в Домовій службі. Один телефонний дзвінок, і проблему вирішено!

Ремонт газової плити у Львові

Газові плити користуються популярністю через відносно невисоку вартість в експлуатації та максимальну швидкість приготування їжі. Однак несправність таких приладів може спричинити не лише дискомфорт, але й аварійні ситуації. Як тільки ви відчули запах газу, одразу перекрийте всі крани, відкрийте вікна на провітрювання та телефонуйте спеціалістам.

Проблеми, які пов’язані з самою плитою, можна довірити Домовій службі. Спеціалісти допоможуть у таких випадках:

·         конфорки постійно гаснуть чи горять нерівномірно;

·         сильно чорніє дно каструль під час приготування їжі (засмічена форсунка, деформована горілка, неправильно відрегульований редуктор);

·         погано крутяться ручки;

·         не спрацьовує п’єзоелемент;

·         припиняється подача газу після відпускання ручки та ін.

Майстри сервісу розуміють важливість справної плити у домі, тому приїдуть уже через 60 хвилин після виклику, також можна домовитись і про інший час (компанія працює без вихідних). Ніяких затягувань робіт чи запізнень – кваліфіковані професіонали швидко знайдуть причину дефекту, після чого виконають професійний ремонт газових плит у Львові. При цьому вони поводять себе ввічливо та охайно, а після закінчення обов’язково прибирають за собою, що гарантує клієнтам максимум комфорту.

Що передбачає ремонт індукційних та електричних плит

Індукційні та електричні плити безпечніші в експлуатації, окрім того, їх значно простіше мити. Та й в сучасні інтер’єри вони вписуються досить непогано, що й пояснює популярність приладів. Однак в такій техніці є складна електроніка, що збільшує ймовірність виникнення несправностей. Як правило, ремонт електричних та індукційних плит замовляють, якщо:

·         не працює одна конфорка;

·         низька потужність нагріву;

·         відсутня індикація;

·         плита не вмикається;

·         варильна поверхня гуде;

·         техніка самовільно вимикається та ін.

Досвідчені майстри зможуть точно визначити причину завдяки професійному діагностичному обладнанню. Вони порадять, де краще придбати недорогі та якісні запчастини або зроблять усе замість вас. Від заміни дисплея до чищення теплопровідних елементів – кваліфіковані спеціалісти впораються із будь-яким завданням.

При цьому клієнти Домової служби точно знають, скільки доведеться заплатити за виклик майстра. Усі ціни фіксовані, що дозволяє наперед планувати бюджет. Для постійних замовників діє 10-відсоткова знижка. А завдяки письмовій гарантії клієнти можуть бути впевнені у справній роботі техніки після ремонту.

Телефонуйте! З Домовою службою ви назавжди забудете про проблеми з газовими, електричними та індукційними плитами!